25.10.2026 05:13 Muğla10°C CANLI YAYIN
MERKEZ TV CANLI SERVİSLER

Puan Durumu ve Fikstür

Lig puan durumu ve maç programı

Trendyol Süper Lig Puan Durumu · Super Lig 26/27

#TakımOGBMAGYGP
1Amed Sportif Faaliyetler9621201020
2Galatasaray8611171119
3Fenerbahçe851222616
4Trabzonspor851218516
5Kasımpaşa944113916
6Beşiktaş JK8503161015
7Kocaelispor950411915
8Erzurumspor FK942381214
9Çorum FK8413181313
10Alanyaspor933391112
11Başakşehir FK8323121211
12Çaykur Rizespor831481110
13Göztepe823317169
14Gaziantep FK92259158
15Gençlerbirliği82247168
16Konyaspor8125495
17Samsunspor91178214
18Eyüpspor91082233

Yaklaşan Fikstür

30.10.2026 20:00
Konyaspor - Galatasaray
31.10.2026 13:30
Erzurumspor FK - Çorum FK
31.10.2026 16:00
Kocaelispor - Çaykur Rizespor
31.10.2026 19:00
Fenerbahçe - Göztepe
01.11.2026 13:30
Amed Sportif Faaliyetler - Eyüpspor
01.11.2026 16:00
Başakşehir FK - Samsunspor
01.11.2026 16:00
Trabzonspor - Gaziantep FK
01.11.2026 19:00
Kasımpaşa - Beşiktaş JK
02.11.2026 20:00
Gençlerbirliği - Alanyaspor
Puan ve fikstür verisi canlı olarak alınır; kaynak geçici olarak kesilirse son başarılı veri kullanılır.